.

Modeláž nehtů

     Jelikož příroda nenadělila každé z nás krásné dlouhé nehty, fantazie salónů a tvůrců kosmetiky se dala do pohybu a postupem času na trh a do kosmetických salónů přicházely k oblibě umělé nehty. Celoumělé nehty vystřídalo používaní šablonek, které pouze prodlouží přírodní nehet.

     Na trhu jsou v současné době různé techniky a materiály, jako akrylové, gelové nehty nebo metoda P.shine a mnoho dalších...

     Já se právě zaměřuji na gelové nehty a práci s UV gelem. Jedná se o šetrnější techniku, při které vypadají nehty přirozeně a efektivně.

    Každá z nás chce vypadat upraveně, krásně a jelikož ruce jsou vizitkou člověka, nabízím Vám rady a pomoc při jejich zkrášlení.

    Modeláž nehtů patří mezi velice oblíbenou úpravu, a to nejen mezi mladší generací, ale určitě si mezi nespočetným množstvím tvarů, délek, barevných provedení a zdobení vybere každá z Vás pro sebe svůj osobitý styl.

     Aby jsem Vám přiblížila, co obnáší Vaše návštěva u mně, můžete si přečíst články s postupy nebo několik rad, jak pečovat o nehty a ruce.

     Věřím, že po návštěve u mne, budete odcházet spokojené, a že Vaše ruce nezůstanou nepovšimnuté.

    Teším se na Vaši návštěvu  

    Martina Brandová